תרומה כספית לעמותה קרן קרויצפלד-יעקב ישראל

Hearts

נודה לכם על כל תרומה שתרימו למטרה חשובה זו לפריצת דרך ומתן תקווה למשפחות רבות. תוכלו גם לרתום את משפחותיכם לתרומה משותפת ולתרום להנצחת קרוב המשפחה שחלה במחלה. כל תרומה חשובה מאוד ותקודם בברכה. 

לעמותה "קרן קרויצפלד-יעקב ישראל" ע"ר (עמותה רשומה) מס' 580489961:

אישור ניהול תקין 2022 (לקישור לאישור) 

אישור הכרה כמוסד ציבורי לעניין תרומות (סעיף 46) לשנת 2022 תרומה זו תקנה לתורם הטבה של זיכוי ממס, לתורם פרטי בגובה 35% החזר מס החל מ-190 ש"ח ומעלה, לחברות בגובה מס החברות (לקישור לאישור).

ניתן לתרום במס' דרכים: 

1. העברה בנקאית: מזרחי 20, סניף פ"ח 473, ח-ן 433128 (לקישור לאישור)

2. אתר Jgive עמותה לריכוז תרומות. 

 3. באפליקציית bit
נא ודאו שמספר הטלפון נכון:
054-2666992. 

נא שתפו שתרמתם בשליחת הודעת ווטסאפ כדי שנוכל לעקוב ולאשר את

התרומה.  

מטרות העמותה רבות וחשובות!

העמותה המורכבת מבני משפחות החולים פועלת בהתנדבות מלאה יותר מעשור. חלק מפעילותינו מפורט בלשונית פעילות העמותה ואנו מבקשים את תרומתכם לאפשר המשך פעילות ענפה יותר ותמיכה במטרות החשובות שלנו בדרך לקידום מציאת טיפול ומניעה.

בסדר העדיפויות:

הקמת מאגר הדגימות שיהיה בחסות העמותה וישרת מחקרים רבים בעולם עבור המחלה הגנטית (ובעקיפין גם את הספוראדית) המועטים מאוד כיום.

החזון שלנו הוא שהמאגר יונגש לחוקרים ויאפשר ביתר קלות מחקרים חדשים, שעד כה לא יתאפשרו, עלינו, בני המשפחות. מחקרים שיקדמו מציאת סמנים מקדימים למחלה, אבחון מוקדם שעדיין ניתן לטפל, ואף מציאת טיפול.

אנו עובדים עם צוות חוקרים בכירים ממקומות שונים בעולם, ועם היועץ הבכיר של העמותה פרופ' אהוד גזית (חוקר בכיר אף בעולם), לקדם יוזמות ופיתוח מחקרים חדשים לקדם הבנות חדשות וקידום טיפול למחלה.  

 

יש לא מעט מחקרים שממתינים לתקצוב ומאגרי דגימות (בנפרד וביחד), ואנו זקוקים לשיתוף הפעולה שלכם, גם בתמיכה כספית! 

BIT.png